pl#restauracja#rezerwacja
Restauracja Pod Słońcem Kraków | Rezerwacja

Rezerwacja

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty. Oprócz obsługi indywidualnych klientów organizujemy również przyjęcia okolicznościowe oraz cateringi. Posiadamy specjalną ofertę przygotowaną dla grup. Dbamy by menu było tradycyjne, polskie ale także wyszukane by zaspakajało gusta każdego klienta. W profesjonalny sposób obsłużymy grupy do 80 osób. Za rezerwację klient nie ponosi dodatkowych kosztów. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt pod numerem 12 422 93 78 lub prosimy wypełnić formularz rezerwacji.

Najlepsze wina

Oferujemy szeroki wybór win z różnych stron świata (Chile, Francja, Hiszpania i inne). Jeśli nie jesteście Państwo koneserami, nasi pracownicy doradzą Państwu jakie wino dobrać do jakiej potrawy.

Internet i prasa

Aby być na bieżąco z informacjami ze świata skorzystajcie z naszego punktu prasy oraz szybkiemu dostępowi do Internetu dzięki bezpłatnej sieci Wi-Fi.

Wyborne desery

Przed wyjściem musicie Państwo skosztować naszych wybornych deserów z najlepszych krakowskich cukierni. Aczkolwiek przymusu nie ma...

Facebook
Facebook
Zadzwoń / CallZadzwoń