Top 5 fajnych pomysłów na prezent „na nowe mieszkanie”?

Biorąc pod uwagę ceny mieszkań, można dojść do wniosku, że gdy komuś uda się je zakupić, to należy naprawdę świętować. Swoją drogą przyjęło się, że kupując mieszkanie czy dom organizuje się małe przyjęcie. Teraz to raczej trzeba zorganizować naprawdę dużą imprezę. Oczywiście goście powinni przynieść jakiś prezent czy upominek. Dziś przedstawimy Wam top 5 fajnych pomysłów na prezent „na nowe mieszkanie”. Czas poznać wszystkie te propozycje. Na pewno znajdziecie coś pośród nich.

Top 1 : akcesoria do kuchni

Świetnym pomysłem na prezent są akcesoria do kuchni. W końcu są one praktyczne i funkcjonalne. Wielu osobom kupującym mieszkanie brakuje już pieniędzy na jego wyposażenie i czasami kupują poszczególne ważne dodatki czy nawet meble przez dłuższy czas. A o zakupie przydatnych akcesoriów do kuchni nikt nie myśli albo o tym zapomina. Dlatego też taki prezent będzie na pewno bardzo udany. Do wyboru jest wiele przedmiotów. Naszym zdaniem dobrze sprawdzi się zestaw patelni czy blach, ale też sztućce czy maszynka do rozbijania mięsa. Dla miłośników gotowania dobrym wyborem będzie strzykawka do nadziewania mięsa. Można jeszcze wybrać tłuczek czy obieraczkę. A można przygotować nawet kosz akcesoriów, których nie może zabraknąć w żadnym domu. Koszt nie jest wysoki, szczególnie jeżeli zakupicie akcesoria do kuchni w elhandel.pl . Są naprawdę wysokiej jakości, ale też zachwycają trwałością oraz funkcjonalnością.

Top 2: pościel

Ok, nasza kolejna propozycja wydaje się już bardziej kontrowersyjna, ale jednak jest niezbędna. I tutaj mamy na myśli pościel, bo w końcu nigdy nie jest jej za dużo. Dlatego też taki prezent sprawdzi się wręcz idealnie. Dobrym wyborem jest komplet utrzymany w stylu glamour. Wiadomo, że pościel musi być wysokiej jakości. Zatem najlepiej wybrać pościel z włókien bawełnianych. Otóż ten materiał jest niezwykle miękki i przyjemny, ale też pozwala skórze oddychać. Na tym jednak jego zalety się nie kończą, bo kolejną jest fakt, że odprowadza wilgoć i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Taka pościel sprawdzi się o każdej porze roku i co ważne mogą pod nią spać nawet alergicy czy astmatycy. Zatem taki prezent będzie naprawdę udany.

Top 3: ramki na zdjęcia

Są takie prezenty, które można uznać za uniwersalne, ale też wpisujące się kategorię prezentów zawsze udanych. Do nich zaliczają się ramki na zdjęcia. Rzeczywiście można podarować je na każdą okazję, ale jednak wiadomo, że znaczenie mają szczegóły. Nie chodzi o to, aby podarować pierwsze lepsze ramki choćby z plastiku, lecz chodzi o to, aby podarować ramki wykonane z drewna. W końcu są one ponadczasowe. Pasują też do każdej aranżacji, a jednocześnie za sprawą unikalnych słoi i sęków tworzą jedyny w swoim rodzaju rysunek drewna. Warto postawić na komplet takich ramek.

Top 4: ręczniki

Teraz przechodzimy znowu do prezentów należących do kategorii tych nader funkcjonalnych. I oczywiście teraz mamy na myśli ręczniki. Trzeba przyznać, że to może być udany prezent, szczególnie jeżeli wybierzecie modele z wysokiej jakości bawełny, pięknie zapakowane w wiklinowym koszyku. Do takiego prezentu możecie też dołożyć jeszcze komplet ręcznie robionych mydełek, choćby w kształcie cup cakes, które będą piękną ozdobą łazienki, a przy tym będą zapewniać w niej wspaniały zapach.

Top 5 : trochę na łatwiznę, czyli bon podarunkowy

Czasami można mieć wątpliwości co kupić i to zrozumiałe. W takiej sytuacji zamiast zastanawiać się, by potem i tak popełnić błąd, zdecydowanie lepiej od razu zakupić bon podarunkowy do sklepu z wyposażeniem do domu. Dzięki niemu obdarowani będą mogli zakupić, co im się podoba. Jednocześnie, aby nie iść tylko i wyłącznie z takim bonem warto przygotować jeszcze kosz prezentowy. Możecie do niego włożyć słodkości czy też kawę. Trzeba przyznać, że sprawi on obdarowanym naprawdę sporo frajdy. Możecie też podarować bon do sklepu z bibelotami i oczywiście wspomniany przez nas kosz prezentowy.

Jak widzicie nie jest trudno znaleźć fajny i pewny prezent. Aby uniknąć prezentowego faux pas, koniecznie skorzystajcie z naszych rad.